İFTAR ÇADIRI KURULUYOR
13.08.2009


Fatsa İlçesinde kurulan ve yaklaşık 1000 kişiye yemek verilecek olan iftar çadırında son kontroller yapıldı. Çadır bu sene yenilenerek tekrar hizmet verecek.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Oruç Derneği Başkanı Mehmet Sezgin, İftar çadırı ile ilgili olarak açıklama yaptılar.

Oruç Derneği Bşk. Mehmet Sezgin, yaptığı açıklamada geçtiğimiz yıllarda, kurduğumuz ve yaklaşık 700 kişiye iftar yemeği verdiğimiz çadırımızın bu yıl kapasitesini 1000 kişiye çıkardık. Çadırımızın kurulmasında emeği olan Fatsa Belediyesine, Oruç Derneğine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca buradaki iftar yemeklerine sponsor olan tüm hayır sever Fatsa`lılara da tekrar teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yaptığı açıklamada İftar çadırımız tam anlamıyla hazır ilk akşam sıcak yemeklerimiz tencerelerde kaynayacak. Burada yemek yemek isteyen herkes davetlimizdir. Zengin fakir ayırt etmeksizin herkesi iftar çadırımıza bekliyoruz dediler. İftar çadırımız 1 ay boyunca hizmetine devam edecek. Bizler Ramazan ayınn huzurlu Sağlıklı ve güzel bir ortamda geçmesini diliyor tüm Hemşerilerimize saygı ve sevgilerimi sunuyorum açıklamasında bulundu.

Bende Oruç Derneği Başkanımızın düşüncelerine katılıyor Çadırın kurulmasında ve yemeklerimize sponsor olan tüm İşadamlarımıza hayır sever vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca çadırımızda iftar yemeğine 1 akşamlık ta olsa sponsor olmak isteyenleri bekliyoruz dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.