İÇME SUYUMUZ TER TEMİZ
01.03.2010

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yaptığı açıklamada Fatsa Şehir merkezinde şebeke suyunun kesinlikle kirli olmadığını açıkladı. Başkan Anlayan, Şehir suyu hakkında dedikodu yapan şirkete sert çıktı.

Anlayan yaptığı açıklamada, son günlerde Fatsa`da içme suyu arıtma cihazı satan bir firma, Fatsa`nın içme suyunun kirli olduğunu söyleyerek ve yalan konuşarak satışlarını artırma işine girmiştir. Bu ticari ahlaka kesinlikle uymamaktadır. Bu firmayı uyarıyorum bu yalan söylemlerden vazgeçsinler, devam ederlerse bu firmanın da ismini açıklayacağım dediler.

Başkan Anlayan, içme suyumuz Ordu Valiliği, İl Halk Sağlığı laboratuarında her ay analiz edilmektedir. En son 18 Şubat tarihinde içme suyumuz tahlil edilmiş ve temiz çıkmıştır. İçme suyumuz kesinlikle kirli değildir. Gönül rahatlığı ile herkes içebilir.

Bu dedikoduyu yalnızca bir kişi yani bir firma çıkartmış ve arıtma cihazı satmak için bu yolu seçmiştir. Fatsa`lı hemşerilerimiz kesinlikle bu yalana inanmasınlar. Bu yapılan sadece cihaz satmak için çıkartılan bir yalandır dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.