İÇİŞLERİ BAKANI KÜLTÜR SARAYINDA MOLA VERDİ
22.08.2011İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin Fatsa Kültür Sarayında çay molası verdi. Ordu´da katıldığı iftar yemeği programından sonra Fatsa İlçesine gelen Bakan Şahin´i, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Kaymakamı M. Selman Yurdaer, Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, Parti yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve İl genel meclis üyeler karşıladılar.
Ordu’dan Ankara’ya dönerken Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda çay molası veren İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, buradan ayrılırken basın mensuplarına kayıp askerle ilgili açıklamada bulundu. Hakkari’nin Çukurca ilçesinde meydana gelen hain saldırıda şehit olan Perşembeli Samet Kılıç’ın ailesini ziyaret ettiğini ve burada şehit babası Ahmet Kılıç’ın merak ettiği bir konu ile ilgili sohbet ettiğini belirten İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, “Kayıp asker Erhan Ar’ın cesedi ile ilgili bir konu vardı. Dün itibariyle her gün yapılan aramaların daha geniş kapsamlısı yapıldı. Olay yerine yakın dağlık bölgelerde bir cenazenin belli bölümlerine ulaşılmıştı. Akşamüzeri görgü tanıkları olan arkadaşlarının teşhisi üzerine Erhan Ar’a ait olduğu belirtilen ceset parçasını helikopter ve uçak zinciri ile Ankara’ya gönderdik. Adli Tıp Kurumu’nda yapılan inceleme cesede ait bölümlerin cesedi henüz bulunamamış olan Erhan Ar kardeşimize ait olmadığı sonucuna ulaşıldı. Bunun üzerine aramalarımız geniş kapsamlı olayın olduğu bölümde silahlı kuvvetlerimiz ve diğer birimlerimiz tarafından tarafında devam ediyor” diye konuştu. SAĞIR DİLSİZ GENCE BİLGİSAYAR HEDİYE ETTİ
İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Fatsa ziyareti sırasında kendisini ilçeye her gelişi sırasında karşılayan sağır ve dilsiz Umut Gündüz isimli genç ile Kültür Sarayı’nda bir kez daha karşılaştı. Burada sağır ve dilsiz gençle her zamanki gibi samimi bir diyaloga giren Bakan Şahin’den Umut Gündüz işaretlerle bir bilgisayar istedi. Gece saat 00.00’ı göstermesine rağmen İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, korumalarına bir minibook dizüstü bilgisayar aldırdı ve Umut Gündüz’e hemen teslim etti. Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Sait Demirci, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’e üzerinde İdris Naim Şahin yazılı 52 sırt numaralı sarı-lacivert bir forma hediye etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.