HİZMET VE YATIRIMLARIMIZ BUNDAN SONRA DA DEVAM EDECEK
16.10.2013

Kurban Bayramı nedeniyle Fatsa Belediyesi Meclis Salonunda yoğun katılımla gerçekleşen bayramlaşma töreninde konuşan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Yapamayacağımız inanmadığımız hiçbir şeyi boş vaatlerle halkımızın önüne getirerek sunmuyoruz, söz verdiklerimizi bitirmeye tamamlamaya, yeni söz verdiklerimizi başlayarak hayata geçirmeye çalışıyoruz” dedi.
Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen bayramlaşma törenine AK Parti Ordu Milletvekilleri İhsan Şener, Mustafa Hamarat, AK Parti 21-22 ve 23.dönem Milletvekili Eyüp Fatsa ve AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen’ de katıldı.

“BİZLERE DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Bayramlaşma töreninin açılış konuşmasını yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Belediye olarak yaptığımız hizmetlerimiz ve yatırımlarımız var. Belediyelerin hizmetleri hiçbir zaman bitmez, hiçbir zaman durmaz bizim de hizmetlerimiz ve çalışmalarımız sezona bağlı kalmaksızın durmayacak devam edecek. Söz verdiklerimizi bitirmeye tamamlamaya çalışıyoruz, yeni söz verdiklerimizi başlayarak hayata geçirmeye çalışıyoruz. Yapamayacağımız inanmadığımız hiçbir şeyi boş vaatlerle halkımızın önüne getirerek sunmuyoruz. Bu şehrin ihtiyacının ne olduğuna inanıyorsak onu yine ortak akılla başlatarak hayata geçirmeye çalışıyoruz. Fatsa’mızda yapılan bütün hizmetlere destek veren değerli hemşerilerim olmak üzere teşkilat mensuplarımıza ve bütün Milletvekillerimize hassaten teşekkür ediyorum. Sonuçta hizmetlerimiz ortak akılla oluyor. İnşallah bu zamana kadar olan hizmet ve yatırımlar bundan sonra da devam edecek. Fatsa’mıza bölgemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Başkan Anlayan’ın ardından AK Parti Ordu Milletvekilleri İhsan Şener, Mustafa Hamarat ve AK Parti 21-22 ve 23.dönem Milletvekili Eyüp Fatsa’da birer selamla konuşması yaparak Ordu’daki bayramlaşma törenine katılmak üzere programdan ayrıldılar.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.