Hizmet-İş’ten Üyelerine 40. Yıl Hediyesi
10.10.2018

HAK İşçi Sendikalar Konfederasyonu (HAK-İŞ) üyesi Tüm Belediye ve Genel Hizmet İşçileri Sendikası (HİZMET-İŞ) 40'ncı kuruluş yıldönümü anısına binaen hazırlanan fincan takımları şubeler aracılığıyla Fatsa Belediyemizde çalışan sendika üyelerine takdim edilmeye başlandı.

Hizmet-İş Sendikası genel merkezince 40’ıncı kuruluş yılı nedeniyle hazırlanan fincan takımı hediye paketleri Hizmet-İş Sendikası Ordu Şube Başkanı Nevzat Acu ve Hizmet iş Ordu Şube Sekreteri Güner İyigün tarafından üyelere dağıtıldı.

Hizmet-İş sendikasının bugün 240 binin üzerinde üyesiyle Türkiye'nin en büyük sendikası haline geldiğini ifade eden Hizmet iş Ordu Şube Sekreteri Güner İyigün, sendikanın ülke genelinde bugün 48 şube, 2 bölge ve 22 il başkanlığıyla Türkiye'nin en yaygın teşkilat ağına sahip olduğunu söyledi. Sendikalarının temel amacının ‘önce insan, önce emek’ düsturu ile yola çıktıklarını belirterek, “İnsan ve emeğe saygı göstermeyen hiçbir kurum ve kuruluşun uzun süre ayakta durması mümkün değildir. Bu nedenle, sendikamızın temel amacı olan insan ve insan emeğine saygı duyulan bir sendika olduğumuzdan dolayı bu yıl 40’ıncı yaşımızı sevinçle gururla kutlayarak Türkiye’nin en geniş tabanlı sendikası haline geldik. Bizlerde üyelerimizin çalıştığı kurum ve kuruşları ziyaret ederek üyelerimizin hediye paketlerini takdim ediyoruz. Sevincimizi onlarla paylaşıyoruz. İyi günlerde kullanmalarını diliyoruz” ifadelerin kullandı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.