HEDEFE ADIM ADIM
20.09.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Ankara’dan döndükten sonra ilk işi Büyük Sanayi Sitesi’nde bitme aşamasına gelen asfalt çalışmasını inceledi. Başkan Anlayan’a, Büyük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Serdar Salman, yönetim kurulu üyeleri Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Baş, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ekrem Koçan’ da eşlik ettiler.
Yapılan inceleme sonrası ilk açıklamayı yapan Büyük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Serdar Salman, “Büyük Sanayi Sitemizde başladığımız işi sonuna geldik. Bugün inşallah bitiriyoruz. Son sokak arasının da asfaltını döküyoruz. Bu sezonluk asfalt işimiz bitti, başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde yeni işler bekliyoruz teşekkür ederim” dedi.

“ASFALT BİTMEDEN SEZONU KAPATMAYACAĞIZ”

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise Büyük Sanayi Sitesi’nin talep edilen yollarının son etabında olduklarını ifade ederek, “Daha önce burada yine yol çalışmalarımız olmuştur. Şimdi artık talep edilen öncelik arz edilen kısımları bitirme noktasına geldik. Ana yollarımız bitti, ara yollarımızda bozuk olan yerleri yapıyoruz. Son arayı da bu akşam bitirmeyi planlıyoruz. Çünkü ilçemizde diğer mahallelerimizde bekleyen yollarımız var. Vatandaşlarımız bu çalışmaları sabırsızlıkla bekliyorlar. Ben Fatsalı hemşerilerime bir kez daha şunu söylemek istiyorum. Bu sene için Fatsa’nın neresinde asfaltı yapılacağını söylemişsek hepsini bitirene kadar inşallah asfalt sezonunu kapatmayacağız. Artık Eylül ayı geldi, çalışma olmaz, bundan sonra daha asfalt olmaz, yarım bırakacağız diye endişeye düşen vatandaşlarımıza buradan bir kez daha söylüyorum. Kimse endişeye düşmesin. Biz geçen sene Aralık ayına kadar asfalt dökmüştük. Havalar elverdiği sürece bu sene de öyle olacak. Ekim-Kasım ayında da asfalt çalışması devam edecek. Hedefimiz olan 250 bin metrekareyi tamamlayacağız. Şu anda 180-190 bin metrekarelere ulaştık. 50-60 bin metrekarelik bir yerimiz kaldı. Şu anda sanayi sitesinde olduğumuz için sanayi esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.