HAYALDİ GERÇEK OLDU
23.11.2012

Dolunay Mahallesi Gökdeniz sitesi sakinleri, site önünde yapılan asfalt yol çalışması için “Hayaldi Gerçek oldu” dediler.

Dün akşam sitelerinde Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve beraberindeki misafirleri ağırlatan Gökdeniz sitesi sakinleri adına söz alan yönetici Cemal Aslan “Belediye Başkanımız bu akşam bizi şereflendirdi, kendisini sitemizde ağırlamaktan mutluluk duyduk” dedi.

“Aslan daha önce Başkan Bey sitemizi ziyarete gelmiş ve ondan bazı isteklerde bulunmuştuk. Daha sonra itiraf etmeliyim ki bazı arkadaşlar, not aldı ama buda siyasetçi çoğu yapılmaz dediler. Ama sonrasında söz aldığımız tüm hizmetlerin tamamına yakını gerçekleştirildi. Biz Başkanımızı siyasetçi olarak görmedik ve görmicez, en büyük hayalimiz asfalttı oda gerçek oldu. Biz Gökdeniz sitesi adına Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Daha sonra kısa bir açıklama yapan Başkan Anlayan´da; “Gökdeniz sitesi bizi çok iyi ağırladı. Site sakinlerine ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Anlayan; “burası yeni site olduğu için daha öncede kısa bir ziyarette bulunmuştuk. O zamanda bazı talepleri oldu, bizde yapabileceklerimizin sözünü verdik ve sözümüzü yerine getirdik. Buranın da diğer sitelerde olduğu gibi en büyük sorunu yol idi. O sorun hayal olmaktan çıktı ve gerçek oldu. Şuanda Gökdeniz sitesi önünde asfalt yolda hep beraber yürüyoruz. İnşallah çok kısa bir zaman sonra Dolmuşumuzda buradan geçecek. Yavaş yavaş Dolunay Mahallemizin de sonuna doğru yaklaşıyoruz. Asfalt yolda sona doğru geliyoruz. Ben bir kez daha bizleri misafir eden ve çok iyi ağırlayan Gökdeniz sitesi sakinlerine çok teşekkür ediyorum Durmak Yok Asfalta devam” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.