HAVUZUN ÇATISI KAPATILIYOR
18.08.2010
11 EYLÜL DE SPOR KOMPLEKSİNİN RESMİ TEMELİ ATILACAK.

Fatsa Belediyesi tarafından yapımına başlanılan Spor Kompleksinde çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Spor Kompleksinde şuanda yarı olimpik yüzme havuzunun çatı kaplama işlemine başlanıldı.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan burada yaptığı açıklamada, Spor Kompleksi projemiz başladı ve hızla yapılıyor. Bu projemiz sadece bu yüzme havuzundan ibaret değil, içersinde, kafeterya, yüzme havuzları, jimnastik salonları, Bay ve Bayanlar için ayrı ayrı hamam ve sauna, fitnıs spor alanı, yarı olimpik bir havuz, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolları ve bahçesinde açık havuzu olacak.

Biz burada Spor Kompleksi deyince yüzmeyi akla getireceğiz. Burası yüzme merkezi olacak, tabi diğer bölümlerde hizmet verecek ama önceliğimiz burada yüzmek ve yüzmeyi herkese öğretmek olacaktır dediler.

Çelik çatı kaplaması yapılan yarı olimpik havuzda daha sonra iç kısımlarında çalışmalar hız kazanacak, bunun yanı sıra diğer bölümlerde de çalışmalar hızla sürmekte, Başkan Anlayan buradaki çalışmaları inceledikten sonra, kamuoyunu buranın temel atma törenine davet etti. 11 Eylül Cumartesi yani Bayramın 3. günü Spor Kompleksinin resmi temel atma törenini yapacaklarını belirten Anlayan bu temel atma törenimize tüm halkımızı bekliyoruz gelip bu güzel projeyi birde yerinde görsünler dedi.

Ramazan Bayramının 3. günü Saat:13.00`de Aybastı yolu, sebze hali yanında yapılacak olan temel atma törenine tüm bölge halkı davet edildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.