HASTANE YOLUNUN AŞINMA ASFALT SERİMİ YAPILDI
03.09.2018

İlçemizin Kumru-Korgan Karayolundan Devlet Hastanesi yolu girişine kadar olan bölümün son kat aşınma asfalt serimi gerçekleştirildi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanlığı ekipleri tarafından bir gün süren çalışma ile ilk olarak Evkaf mahallesi Arslan Aydınlık Caddesinde Kumru-Korgan Karayolundan Devlet Hastanesi yolu girişine kadar olan bölümde 750 metre son kat aşınma asfalt serimi yapıldı. Bu yoldaki çalışmanın ardından Asri Mezarlığın yan tarafı olan ve yine Kumru-Korgan Karayolundan girişi olan Ceylan Sokakta da 120 metre sıcak asfalt çalışması yapıldı. Arslan Aydınlık Caddesinde son kat asfalt çalışmasının yapılmasının ardından daha güzel bir görüntü ortaya çıktı.

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe Ordu Büyük Şehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a ilçemize yaptıkları desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Arslan Aydınlık Caddemizde son yapılan asfalt serimi çalışmasının ardından daha güzel bir görüntüyü ortaya çıktı. Çizgi çalışması da tamamlanınca bu yoldaki çalışmalar tamamen bitmiş olacak.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.