HAMARAT VE ŞENER, FATSA SPOR KOMPLEKSİNİ İNCELEDİ
22.05.2012

AK Parti Ordu Milletvekiller, Mustafa Hamarat ve İhsan Şener Fatsa Belediyesi tarafından yapımı devam eden Spor Kompleksi inşaatını inceledi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan da, Karadeniz'in deniz bölgesi olmasına rağmen birçok vatandaşın yüzmeyi bilmediğini, söz konusu yüzme havuzunda ise büyük küçük herkese yüzme kursu açıp, yüzmeyi öğreteceklerini belirtti. Başkan Anlayan, "Spor deyince akla hemen futbol geliyor. Bizde futbolda oynansın ve izlensin ama yüzmeyi de herkes bilsin istiyoruz. Bu spor kompleksini 2012 yılı sonunda faaliyete geçireceğiz" diye konuştu.

İnşaatın tüm aşamalarını gezerek inceleyen Mustafa Hamarat ve İhsan Şener, yapılan çalışmaların hızla ilerlemesinden oldukça memnun olduklarını söylediler. Fatsa'nın büyük ve marka şehir olma yolunda hızla ilerlediğini, böyle giderse Karadeniz'de bir numaralı ilçe olacağını söyleyen Hamarat ve Şener, yapılan çalışmaların birçoğunun Karadeniz de bir ilk ve birçok ilde de bulunmadığını vurguladılar. Şener, “Fatsa spor kompleksi olarak hızla ilerliyor çalışmaları düzenli bulduklarını ifade eden Şener, Fatsa’daki bu tür projelerimiz her zaman devam edecektir” dedi. Hamarat, "Fatsa spor kompleksi içerik olarak Karadeniz de bir ilk, yarı olimpik yüzme havuzu, hamam, sauna, kafeterya ve sosyal donatı alanları ile çok güzel bir proje. Geçen yıl inşaatı gezdiğimde yeni başlamıştı. Ancak şimdi görüyorum ki kaba inşaatı bitmiş durumda. Bu yatırımın en güzel yanı da yarı olimpik yüzme havuzunun olmasıdır. Malum Karadeniz'de yaz mevsimi çok kısa sürüyor ve doğru dürüst yüzemiyoruz. Artık bu sorunumuzu Fatsa Belediyesi sayesinde çözmüş olacağız, kışında açık olacak olan bu havuzun ve projenin tüm Karadeniz e hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.