HAMARAT SAHUR SOHBETİNDE FATSALILARLA BULUŞTU
07.08.2012

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat Ordu İl Teşkilatının iftar programının gecesinde Fatsalılarla gece geç saatlere kadar sohbet etti.

Sohbette Ordu Valisi Orhan Düzgün, Ordu İl Emniyet Müdürü Hakan Kırmancı, Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Giresun Orman Bölge Müdürü Ali Kaya, Ordu İl Sağlık Müdürü Yılmaz Dündar, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, Ak Parti Çaybaşı İlçe Başkanı Hüseyin Semiz, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Tavlı, Tepealan Belediye Başkanı Selahattin Cin hazır bulundular.

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat; “ Öncelikli olarak Kabataş ilçemizden bir şehidimiz var, şehidimize rahmet acılı ailesine sabırlar diliyorum. Meclis tatilde ama biz gördüğünüz gibi sizlerle beraberiz. Başbakanımızın talimatı üzerine Güne dörde bölerek gündüz ziyaret, akşam iftar programı, bir başka yerde teravih ve son olarak ta sahur programı ile aynı anda 4 farklı mekanda, halkımızla beraber olmaya çalışıyoruz.19 ilçemizi ve beldelerini bu sayede dolaşacağız. Bazı programlarda Bakanımızla, bazı programlarda da Milletvekili arkadaşlarımla beraberiz. Ev sahibeliğinden dolayı Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayana, İkramlardan dolayı da Mado Cafenin sahibi İsmet Erçala teşekkür ediyorum” dedi.

Giresun Orman Bölge Müdürü Ali Kayadan fotoğraflı bir sunum dosyası alan Hamarat; “ Çalışkan bir bölge müdürümüz var. Gecenin bu saatinde yaptığı işlerle ilgili olarak bizleri bilgilendirdi. Çalışmalarında müdürüme ve mesai arkadaşlarına başarılar diliyorum” dedi.

Topçuoğlu tekstil sahibi Mehmet Topçu ile de görüşen Hamarat, “Mehmet Bey 600 kişiyi istihdam ediyor. Kendisine Fiskobirliğin Fatsa’da ki depolarını tahsis etmiştik bilindiği gibi. Sektörle alakalı sıkıntı ve beklentileri bana iletti, bende İhsan Şener arkadaşımla istişare ederek kendilerine yardımcı olmaya çalışacağım” dedi.

Tepealan Belediye Başkanı Selahattin Cin’in, ”Vekilim iftarda sizi Tepealan Beldemize bekliyoruz” demesi üzerine Hamarat, Bayramdan sonra meclis açılana kadar inşallah yine bölgede olacağım nasipse geliriz diyerek, Ünyede sahur programına katılmak üzere Fatsa’dan ayrıldı

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.