HALKIMIZIN YILLARDIR HASRET GİTTİĞİ HAYAL, GERÇEK OLUYOR
29.10.2013

ASFALT İŞİ BAŞLI BAŞINA BİR PROJEDİR

Fatsa Belediyesi asfalt ekibi Cumhuriyet Bayramı nedeniyle resmi tatil olmasına rağmen çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor. Asfalt ekibinin bir tanesi Reşadiye caddesinde diğeri de Ayazlı mahallesi konutlar bölgesindeki yolları asfaltlamaya deva ediyor.
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’da teknik ekip ile beraber Ayazlı mahallesindeki asfalt çalışmalarını inceledi. Başkan Anlayan yaptığı inceleme sonrası bir açıklama yaptı.

“BİZİM DE HİZMET ANLAMINDAKİ BAYRAMIMIZ ASFALTIMIZ”
Asfalt çalışmalarında sezonu kapatmadıklarını belirten Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı. Bütün ulusumuzun ve vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum. Bugün bayram olmakla beraber bizim de hizmet anlamındaki bayramımız asfaltımız. Çalışmalarımız devam ediyor. Yaz başından bu yana asfalt ekibi şehrimizin 2 ayrı noktasında çalışmalarına devam ediyor. Bir ekibimiz Reşadiye caddesinde, bir ekibimiz de Ayazlı mahallesi konutlar bölgesinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu seneki hedefimiz olan 250 bin metrekareyi tamamlamak için yıl sonuna kadar çalışmalarımıza devam ediyor. Şu anda son 50 bin metrekareyi bitirmeye çalışıyoruz” dedi.

“ASFALT VATANDAŞLARIMIZI TOZDAN ÇAMURDAN KURTARIYOR”
Hava şartlarını güzel yakaladıkları sürece programlarını bitirene kadar devam edeceklerini ifade eden Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Hava şartları yaz ayı gibi değil, biraz yağışlı gittiği zamanlar oldu. Araya bayram tatili de girdi, çalışmalarımız kısmen aksadı ama çok şükür hava şartları bu ara güzel. Hava şartlarını güzel yakaladığımız sürece programımızı bitirene kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yaz başında nereyi programa aldığımızı ve nereyi yapacağımızı ifade ettiysek vatandaşlarımız müşteri olsunlar onların tamamını bitirmenin gayreti içerisindeyiz. Çünkü asfalt gerçekten vatandaşlarımızı rahatlatıyor, tozdan çamurdan kurtarıyor ve yola da bir kalite getiriyor. O yüzden bu çalışmalar bitene kadar devam edecek. Fatsa asfalttan vazgeçmeden daha fazlasını yapmak için ekiple beraber bu yollarda çalışmaya devam edecek. Bizler de bunun Fatsa Belediyesi olarak Fatsa Belediye Başkanlığı olarak öncüsü ve aracısı olmaya devam edeceğiz. Çünkü bu başlı başına bir projedir. Vatandaşlarımızın yıllardır hasret gittiği tozdan ve çamurdan kurtulma hayali gerçek oluyor. Hayaldi gerçek oldu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.