HALK EĞİTİMDEN MUHTEŞEM KONSER
05.04.2011


Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Konseri Cem Düğün Salonunda gerçekleşti.

Konsere Fatsa Kaymakamı M. Selman Yurdaer, Fatsa Belediyesi Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Çaya, FATBO Başkanı Ömer Karamolla, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Türk Sanat Müziği şefi Hayri Şensu yönetiminde ney, klarnet, kanun ve udlar eşliğinde ses sanatçıları, Hasan Bayar, İsa Yüksel, Leyla Gezen, Melisa Nur Şen, Namiye Erbil, Nihal Ece Ergün, Yeşim Kuru, Yüksel Kaytaz, Zakai Kışan, Burçak Çankırılı, Yasemin Coci, Şensu Özgen, Arzu Çalı, Nezaket Bayır, Pakize Kaplan, Zühre Yıldız ve Ahmet Çaya, söyledikleri şarkılarla gelen konuklara güzel bir gece yaşattılar. Gecede müzik keyfini doyasıya yaşayan Fatsalılar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Türk Sanat Müziği sanatçılarının birbirinden değişik güzel seslendirdiği şarkılarla eğlendiler.

Halk Eğitim Müdürü Mahmut Karabulut konserin ardından yaptığı konuşmada, “Kentliliği anlamlandıran ona ruh veren sanatsal faaliyetlerdir. Sanat evrensel dildir. Gönülleri fetheden de sanattır. Bu gecede birbirinden güzel eserleri güzel yorumları ile sunan ve çalan sanatçılarımıza çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Program sonunda ses ve saz sanatçılarına protokol tarafından günün anısına plaketler verildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.