GENEL SEKRETERDEN BAŞKANA DESTEK
13.03.2009Ak parti Genel Sekreteri, İstanbul Milletvekili hemşerimiz İdris Naim Şahin, Fatsa ilçesini ziyarette bulundu.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Ak parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen tarafından karşılanan Şahin, Fatsa Ak parti Seçim Koordinasyon merkezine giderek partililerle buluştu. Fatsa ziyaretinde Naim Şahin`e Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu eşlik etti.

Fatsa ziyareti hakkında açıklamada bulunan, Şahin yerel seçimlere çok az bir zaman kaldı. Fatsa`da çok çalışkan bir Başkanımız var, Hüseyin Anlayan`ın çalışmalarını bizlerde Ankara`da yakından takip ediyoruz. Fatsa yaptığı hizmetler takdire şayan, artık Fatsa halkı 29 Mart`ta sandığa gidecek, ben Anlayan Başkana Fatsa`nın ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bizler iktidar olarak her zaman Başkanımızın yanındayız. Biraz önce Belediye tarafından çıkartılan Hizmet Tanıtım Dergisini inceledim. Bu Dergi Hizmetin belgesidir. Çok fazla şey söylemeye gerek yok bu dergideki Fotoğraflar her şeyi anlatıyor. İktidar ve Belediye`nin yaptığı hizmetler çok güzel bir şekilde anlatılmış. Ben her ne kadar İstanbul Milletvekili olsam da, sizlerden biriyim benim doğdum yer Ordu`dur. Ben sizden biriyim Bölgem için ne gerekiyorsa seve seve yapmaya hazırım. Fatsa Belediye Başkanımıza ve Ak parti Fatsa ilçe teşkilatımıza 29 Mart yerel seçimlerinde başarılar diliyor ve Durmak yok Hizmete devam, İşimiz Hizmet Gücümüz Millet diyorum dediler. Şahin alkışlar eşliğinde Seçim koordinasyon merkezinden ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.