GENEL BAŞKAN VEKİLİ PROF.DR NUMAN KURTULMUŞ’DAN FATSA BELEDİYESİNE ZİYARET
23.11.2019

AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr. Numan Kurtulmuş Fatsa Belediyesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve çalışma arkadaşlarını 31 Mart seçimlerinde göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederek, “Fatsa bugün olduğu seviyeden çok daha kısa bir sürede daha ileri bir noktaya gelecektir.” dedi.
Fatsa Belediyesi önünde Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, AK Parti İlçe Başkanı İsa Yüksel ve Belediye Meclis üyeleri tarafından karşılanan AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr. Numan Kurtulmuş
ilk olarak başkanlık makamında şeref defterine ziyaretle ilgili düşüncelerini yazdı.

“BİZLER DE SAYIN NUMAN KURTULMUŞ’UN ÇİZGİSİNDE MEMLEKETİMİZE HİZMET ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ”
Ziyarette ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Sayın Genel Başkan Vekilimizin ilçemize yapmış olduğu ziyaret çalışma arkadaşlarımızı ve bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Şahsı uzun yıllar milletimize ve memleketimize hizmet etmekte. İnşallah bizler de onun çizgisinde çalışma arkadaşlarımızla birlikte memleketimize hizmet etmeye çalışacağız. Ben bir kez daha arkadaşlarımız adına saygı değer büyüğümüze hoş geldiniz diyorum, saygılarımı hürmetlerimi sunuyorum.” dedi.

“İBRAHİM ETEM KİBAR VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI FATSA'YI KARADENİZ'İN İNCİSİ OLACAK GÜZEL BİR SAHİL KENTİ HALİNE GETİRMEK İÇİN CANLA BAŞLA MÜCADELE EDECEKLERDİR”
AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ise yaptığı konuşmada, “Ben de İbrahim Etem Kibar ve çalışma arkadaşlarına 31 Mart seçimlerinde gösterdikleri üstün başarı dolayısıyla tebriklerimi teşekkürlerimi ifade ediyorum, güzel bir seçim sonucu elde etmiş oldular. İnşallah bundan sonraki önümüzdeki dönemde de Fatsa'yı Karadeniz'in incisi olacak güzel bir sahil kenti haline getirmek için canla başla mücadele edeceklerdir. Kendi projeleri, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Hilmi Güler beyin destekleriyle ve yardımlarıyla inşallah burada örnek bir belediyecilik göstereceklerinden zerre kadar şüphem yoktur. Biz de merkezi hükümet olarak kendilerine destek olacağız, yardımcı olacağız. İnşallah Fatsa bugün olduğu seviyeden çok daha kısa bir sürede daha ileri bir noktaya gelecektir ben İbrahim Etem Kibar kardeşimizin şahsında bütün Fatsalılar’ı tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum. AK Parti'ye Sayın Cumhurbaşkanımıza vermiş oldukları bu büyük destekten dolayı minnetlerimi şükranlarımı ifade ediyorum.” diye konuştu.
AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr. Numan Kurtulmuş Belediye ziyareti sonrasında Fatsa Belediyespor Stor’u da ziyaret etti. Kurtulmuş burada Fatsa Belediyespor yöneticileri tarafında üzerinde ismi yazılı 52 numaralı forma hediye edildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.