GENÇLİK KOROSU VE AYDIN BEYOĞLU SAHNE ALDI
29.07.2022

Fatsa Belediyesi 10.Çınar Festivali etkinlikleri kapsamında konser bölümünün ikinci akşamında Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Aydın Beyoğlu ve Özel Sevgi Sanat Evi Çocuk ve Gençlik Korosu katılımcılara güzel bir gece yaşattı.

Uzunkum Plajı’nda (Demas) sahneye ilk olarak Özel Sevgi Sanat Evi Gençlik ve Çocuk korosu çıktı. Fatsa Belediyespor formaları ile sahnede yerlerini alan Çocuk ve Gençlik Korosu 40 kişilik ekiple Pop müziği, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği’nden seçme şarkılarla izleyenlere keyifli bir akşam yaşattılar.

Çocuk ve Gençlik Korosu’nun ardından sahneye Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Aydın Beyoğlu Ordulu sanatçı Aydın Beyoğlu çıktı. Sanatçı Aydın Beyoğlu eski ve yeni türkülerle izleyenleri eğlendirdi.

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Ruhi Özbay Türk Halk Müziği sanatçısı Aydın Beyoğlu’na gecenin anısına çiçek takdiminde bulundu.

Diğer yandan konser için Uzunkum Plajına gelen vatandaşlar zaman zaman yöresel ürünler evlerini de ziyaret ederek hem alışveriş yaptılar hem de yaz günlerinin serin gecesinde çaylarını yudumlayıp birbirleriyle sohbet etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.