GENÇLERDEN BAŞKANIMIZ KİBAR’A BÜYÜK SÜRPRİZ
18.04.2019

Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Fatsa Gençlik Merkezi Müdürü Berat Şahin ve Gençlik Merkezi’nin gönüllü üyeleri başkanımız Kibar’a bir sürpriz yaptılar.
Gençlik Merkezi’nin resim atölyesinde Fatsa Belediye Başkanımızın kare kalem portre fotoğrafını yapan gençler bu fotoğrafı hayırlı olsun ziyareti sırasında Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a hediye ettiler.

“MUTLULUĞUN FOTOĞRAFINI ÇİZMEK İSTEDİK”
Fotoğrafın hikayesini anlatan Gençlik Merkezi Müdürü Berat Şahin gençlerimiz ve belediye başkanımız ziyarete gitmeye karar verirken elimiz boş gitmeyelim ne götürelim derken o sırada başkanımızın fotoğraflarına bakıyorduk. Gençlerimiz dedi ki mutluluğun resmi bu olsa gerek çok güzel gülen bir fotoğrafı vardı. Bu fotoğrafı çizmek istedik. Gönüllü gençlerimizden Aslı Coşkunca arkadaşımız başkanımızın bu karakalem çalışmasını yaptı ve biz de başkanımıza hediye ettik” dedi.

“SERENDERE GİDİP GENÇLERLE SOHBET EDECEĞİM”
Kendisine hediye edilen fotoğrafı için büyük sürpriz yaşadığını ifade eden Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ise, “Önümüzdeki günlerde Gençlik Merkezine giderek Serenderde gençlerle bir sohbet programı düzenleyeceğini belirterek, “Gençlerimizin istek ve arzularını, onlar için neler yapabiliriz orada bizzat konuşacağız. Ben gençlerimize derslerinde ve sosyal çalışmalarında başarılar diliyorum.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.