GELİRLERİN ARTIRILMASI İLE ÇALIŞMALARIMIZ İVME KAZANACAK
19.01.2016

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz,’ın başkanlığında gerçekleşen ilçe belediye başkanları toplantısına katıldı. AK Parti Ordu Milletvekillerimiz Oktay Çanak ve Ergün Taşçı’nın da katıldığı toplantıda il genelinde yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar, imar durumları, altyapı yatırımları gibi konular ele alındı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız toplantıda İlçe belediye başkanlarının tek tek görüşlerini aldı ve 19 ilçe ile yeni bir Ordu inşa ettiklerini söyledi.

“Fatsa Belediye başkanımız Hüseyin Anlayan toplantı ile ilgili yaptığı değerlendirmede Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz,’ın , “19 ilçemizde kısa zamanda önemli yatırımlara imza attık. Bunda ilçe belediye başkanlarımızın da önemli payı var. Yapılan ve devam eden yatırımlarla ilgili hemşerilerimizin memnuniyeti ortada. Türkiye’nin en büyük yol çalışmasını başlattık. Her ilçemizi adeta şantiyeye dönüştürdük. Suyla ilgili yatırımlarımız tüm hızıyla sürüyor.” sözlerine yönelik, “Ben Fatsa Belediye Başkanı Ordu’nun Büyükşehir olmasını en çok isteyenlerden ve destekleyen biri olarak, bugün de geldiğimiz noktada iyi ki Büyükşehir olmuşuz, Büyükşehir Ordu ilimiz ve Fatsa’mız için çok büyük bir nimet ve çok büyük bir fırsattır. Bugün de bir defa daha ifade ediyorum; bugün geldiğimiz noktada gerek Büyükşehir Belediyemiz gerekse ilçe belediyelerimiz ve tabi ki Fatsa Belediyemizde çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmektedir ve özellikle yol konusunda çok büyük çalışmalar yapılmaktadır. Tabii ki bu çalışmalara hükümetimizin desteği çok önemlidir, hükümetimizin desteği ile de hayata geçecek olan projeler vardır. Bu vesile ile hükümetimize başta Başbakanımız Prof.Dr.Sayın Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcımız Prof.Dr.Sayın Numan Kurtulmuş, Bakanlarımız ve Milletvekillerimiz olmak üzere hepsine çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz,’ın “Belediyeler Yasası” ile ilgili müjdelerden de büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Özellikle yeni Büyükşehir belediyelerine ve ilçe belediyelerine, gelirlerin artırılmasına yönelik çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü öğrenmek bizleri mutlu etmiştir. Bu çalışma ile birlikte belediyelerimizin eli daha da güçlenecek. Çok güzel günler bizleri bekliyor, vatandaşlarımızdan biraz daha sabır bekliyoruz.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.