GELENEKSEL ÇINAR FESTİVALİMİZİN KONSERLERİ  29 EKİM’DE
22.10.2018

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe geçtiğimiz 16-19 Ağustos tarihleri arasında planlanan ancak sel felaketi nedeniyle ertelenen Çınar Festivali konser bölümünü 29 Ekim 2018 Pazartesi günü yapacaklarını açıkladı.
Yapılacak olan etkinlik ile ilgili bir açıklama yapan Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe, “16-19 Ağustos tarihleri arasında yapmayı planladığımız Çınar Festivalimizin Foto Safari, mahalleler arası futbol turnuvası ve Sokak basketbol etkinliklerini gerçekleştirmiş, 8-9 Ağustos tarihlerinde meydana gelen sel felaketi sebebi ile konserler bölümünü ertelemek zorunda kalmıştık. 29 Ekim Pazartesi akşamı Çınar Festivalimizin konser bölümünü Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ile birleştirerek gerçekleştireceğiz. Bir akşam olarak planladığımız festivalde yerel sanatçılarımız Aydın Beyoğlu ve Mehmet Gümüş ile birlikte Türk Pop müziğinin sevilen sanatçılarından Betül Demir sahne alacak. İnşallah hava şartlarının da iyi gitmesi halinde Fatsa ve çevre ilçelerimizden festivalimize gelecek olan herkese unutamayacakları bir gece yaşatmak istiyoruz. Herkesi festivalimize davet ediyoruz.” dedi.
Fatsa Belediyemiz Çınar Festivali konser bölümü 15 Temmuz Özgürlük Meydanında gerçekleşecek ve saat 19:00’da başlayacak.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.