GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ŞEHRİN DÖRT BİR YANI DEZENFEKTE EDİLİYOR
27.03.2020

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin çeşitli mahallerinde dezenfektanlı yıkama çalışmalarına gece gündüz devam ediyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler İlçenin dün gece Şerefiye, Hamlık, Kurtuluş, Fatih, Evkaf mahallelerinde sabahın ilk ışıklarına kadar dezenfektanlı yıkama çalışması yaparken gündüz ise Mustafa Kemal Paşa, Dumlupınar, Yalıköy, Bolaman, Ilıca ve Dolunay mahallelerinde dezenfektanlı yıkama çalışmalarını akşam saatlerine kadar sürdürdü.

“Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar yıkama çalışmalarının caddelerin yoğunluk durumuna göre program dahilinde yapıldığını belirterek, “Korona virüse karşı alınan tedbirler çerçevesinde ekiplerimiz tarafından gece gündüz demeden şehrin dört bir yanını dezenfekte ederken, Fatsa Vefa Sosyal Destek Ekibi'miz de büyüklerimizin ihtiyaçları için canla başla çalışıyor.

Hemşerilerimizden ricamız hijyen konusunda kendilerinin de tedbirlerini alması ve bu konuda özen göstermesidir. Yürekten inanıyoruz, Birlikte Başaracağız. Lütfen Ev’de kalın” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.