FUTBOL TURNUVASINDA FİNAL GÜNÜ
29.08.2018

Fatsa Belediyemiz Çınar Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenen mahalleler arası futbol turnuvasında final müsabakasında Mustafa Kemal Paşa Mahallesi ile Evkah Mahallesi karşı karşıya gelecek. 29 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20:00’de ilk olarak üçüncülük maçında Kayaca mahallesi ile Düğünlük mahallesi karşı karşıya gelecek. Bu maçın ardından saat 21:00’de ise Mustafa Kemal Paşa Mahallesi ile Evkaf 1 Mahallesi takımları karşılaşacak.

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe tüm takımlara centilmence mücadelelerinden dolayı tebrik ederek, “Gerçekten çok güzel maçlar oynandı. İnşallah final maçımızı da centilmenlik çerçevesinde tamamlayıp şampiyonluk kupasını hak eden takıma teslim edeceğiz. Bir kez daha emeği geçen herkese teşekkür ediyor, sporseverleri final maçına bekliyoruz.” dedi.

622 GOL ATILDI

Fatsa Belediyemiz tarafından düzenlenen mahalleler arası futbol turnuvasında final maçları hariç 90 karşılaşma oynandı. Bu karşılaşmalarda 147 oyuncu 622 gol atarak rakip fileleri havalandırdı. Bu maçların ardından Evkaf 1 mahallesi takımında Mertcan Yener 27 golle gol krallığı birincilik iddiasını sürdürrüken kendisini 21 golle Düğünlük mahallesinden Caner Uylu ve üçüncü sırada Mustafa Kemal Paşa mahallesinden 17 golle Sadettin Ayaz takip ediyor. Maçlarda toplam 5 kırmızı, 12 de sarı kart gösterildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.