FİSKOBİRLİK CADDESİNDE SICAK ASFALT HAZIRLIĞI
22.10.2018

Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma ve Fen işleri Daire Başkanlığı ekipleri imarlı alanlarda koordineli olarak yol çalışmalarını sürdürüyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanlığı tarafından ilçemizin Kurtuluş mahallesinden sahil kara yoluna çıkış noktalarından biri olan Fiskobirlik caddesinde zemin iyileştirme çalışmaları devam ediyor. Kurtuluş mahallesi Fiskobirlik caddesinde sıcak asfalt öncesi daha önceden alt yapısı tamamlanan bölümde zemin iyileştirme çalışmaları geçtiğimiz Cuma günü başlatılmıştı. 450 metre uzunluğunda yolun zemin iyileştirme çalışmasının yarın itibariyle tamamlanacağı ve sonrasında ise sıcak asfalt çalışmalarına başlanılacağı bildirildi.
Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ise Konakbaşı mahallesi sena Sokakta Muhtarlık talebi üzerine yoğun yağmurdan dolayı hasar gören yola 25 metre uzunluğunda 6 metre yüksekliğinde istinat duvarı çalışması yapılıyor. Geçtiğimiz Perşembe günü başlayan istinat duvarı çalışmasının yarın tamamlanacağı öğrenildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.