FINDIK KAVŞAKLARINI TOPARLAYALIM
16.08.2012

Fatsa Belediyesi Patoza fındık veren vatandaşları uyardı, Patoza verilen fındık kavşaklarını kısa sürede toparlayın, bu atıklar yağmur suyu kanalları ve çevreye ciddi zararlar veriyor dedi.

Fatsa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Fındık mevsimi dolayısıyla ilçe genelinde denetimlerini arttırdı. Zabıta Müdürü Cemal Beşik, Özellikle Fındıklarını Patoza veren vatandaşları günlük liste yapıp 1-2 gün süre koyarak Fındık kavşaklarının cadde ve sokaklardan kaldırılması konusunda uyarırken bu çalışmanın ilçede başarıyla yapıldığı ortaya çıkmış oldu.

Zabıta Müdürü Cemal Beşik Zabıta Aracıyla Fatsa Şehir merkezinin tamamını kontrol amacıyla gezerken yaptığı açıklamada; Fatsa ilçesinde Fındık Kavşaklarına pek rastlanmaması ve çevre kirliliği oluşmaması Fatsalı vatandaşları da memnun etmiş oldu.

Fındığını Patoza veren vatandaşlarımıza giderek ikaz ediyoruz. Onlarda 1-2 gün içersinde duyarlılık göstererek Fındık Kavşaklarını kaldırıyorlar. Böylece Çevreyi kirletmemiş ve Fatsa`mıza yakışır bir görünüm ortaya çıkıyor. Bu arada bazen Fındık Kavşaklarına da rastlıyoruz onlarda Patoza yeni vermiş oluyorlar. Daha sonra bakıyoruz kaldırmışlar.

Ben Fatsa Belediyesi adına duyarlı olan her vatandaşımıza teşekkür ediyorum ayrıca yine bu tür sorunla rahatsız olan vatandaşlarımız var ise 24 saat ALO 153 Zabıta Telefonumuza ihbarda bulunabilirler dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.