FESHANEDE FATSA BELEDİYESİNE YOĞUN İLGİ
19.04.2012

İstanbul'da yaşayan Orduluların kurdukları derneklerin katılımıyla 2006 yılında oluşturulan Ordu Dernekler Federasyonu(ORDEF)'nun, Ordu'yu her yönüyle tanıtmak, gurbette yaşayan Ordulular ile sılada yaşayan Orduluları bir araya getirmek amacıyla İstanbul Feshane'de bu sene 2'cisinin düzenlendiği "Ordu Tanıtım Günleri" etkinliği başladı. Açılışı ise İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin yaptı.

Fuarla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, "Bu yıl ikinci kez katıldığımız Ordu Tanıtım Günlerinde standımız vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi görmekte. Stant içerisinde Fatsa ilçesinin görselleri, Fatsa ilçesinin tanıtımını ve belediyenin hizmetlerini içeren dergi, kalem, bardak altlıkları gibi çeşitli promosyon ürünleri bulunuyor ve çok ilgi çekiyor. Bunların dışında belediyemizce gerçekleştirilen projelerin maketleri, cevizli helva ve mısır unu gibi yöresel &¨rünlerimizin bulunduğu bölüm, yöresel kıyafetli kadınlar ve maketlerin yanında Fatsa anahtarlıkları, saatleri, yastıkları gibi ürünleri barındıran hediyelik eşya bölümü çok ilgi görüyor. Bu fuar vasıtasıyla Fatsa'mızı tüm ülkeye tanıtma imkanı buluyoruz" diye konuştu.

İstanbul'un Eyüp ilçesindeki Feshane'de olan "Ordu Tanıtım Günleri" etkinliği ilçemizde Cumhuriyet Meydanında tertip edilen cihazlar ile canlı olarak takip edilebiliyor. Aynı zaman'da Fatsa Belediyesinin Feshane'de kurmuş olduğu standından da canlı olarak Fatsa Cumhuriyet Meydanı gösterilmekte.

Haberin Görselleri

¨

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.