“FATSA’MIZI YILDIZ ŞEHİRLERDEN BİRİ HALİNE DÖNDÜRMEYE ÇALIŞACAĞIZ”
27.12.2018

Önceki Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mehmet Hilmi Güler, 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmaları kapsamında Fatsa Belediyemize nezaket ziyareti düzenledi. Güler’e Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Engin Tekintaş, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin ve partililer de eşlik ettiler.
Ziyarette ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe, “Önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Mehmet Hilmi Güler’e belediyemize gerçekleştirmiş olduğu nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İl Başkanımız Sayın Halit Tomakin’e de ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ülkemizin geleceği açısından önemli olan 31 Mart mahalli idareler yerel seçimlerine hazırlandığınız bugünleri inşallah bundan sonra daha dolu dolu geçireceğiz. İlçe adaylarımız da belli olduktan sonra inşallah daha yoğun bir program içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Rabbim utandırmasın inşallah bu süreci en güzel şekilde atlatırız. Hilmi bey’in dediği gibi Ordu ilimizi proje yapmakla ilgili bir sıkıntı yok ama proje yaparken de insanların gönlüne dokunarak şehrin birlik ve beraberliğini sağlayarak devam edeceğiz diyorum, şimdiden hayırlı olsun.” dedi.

“FATSA GERÇEKTEN HAYRAN KALACAK DEĞİL HAYRAN KALINACAK BİR ŞEHİR OLACAK”
Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mehmet Hilmi Güler ise yaptığı konuşmada, “İlçelerimize hem nezaket ziyareti gerçekleştiriyoruz hem de daha evvelki hizmetleri olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz çünkü Fatsa bugüne kolay gelmedi inşallah bundan sonrada bu bayrak yarışı artan bir hızla daha iyi noktalara doğru gelecek. Fatsa bizim gözbebeğimiz ve buna layık bir plan program içerisinde Fatsa’mızı yıldız şehirlerden biri haline döndürmeye çalışacağız bununla ilgili çalışmalarımız hazır. Proje olarak başkaları için en zor olan şey bizim için en kolay şey. Biz şimdi bunu bir boyut daha ileriye götürerek gönül belediyeciliği şekline döndürmeye çalışıyoruz çünkü Fatsa tüm güzelliklere layık bir şehrimiz. Bunun için ben sevgiyi büyüterek bir sevgi şehri bir huzur şehri olmasını sağlayacağız ve burayı bir çekim merkezi haline getirmeye çalışıyoruz bununla ilgili hanımların iğne oyası yapar gibi her karış toprağına değerlendireceğimiz bir çalışma içerisindeyiz. Buradaki ekonomiyi büyütmek, istihdam sorununa çözüm bulmak ve burada iş adamlarına aynı zamanda uluslar arası lige çıkartma çabamız var. Türkiye çapında Fatsa başarılı ama uluslararası alanda da başarılı olmalı bunun için vizyonumuz var. Bunu yaparken de herkesi kucaklayarak yapacağız. Bizim en önemli stratejimiz ötekileştirmeden herkesi kucaklamak ve aynı zamanda ortak akılla gitmek yani akıllı insanlar sadece kendi aklıyla değil başkalarının akıllarıyla başarıyı yakalarlar. Uluslararası finans merkezlerinin kaynaklarını da kullanacağız. Fatsa gerçekten hayran kalacak değil hayran kalınacak bir şehir olacak. Yani burası örnek almayacak örnek alınacak bir şehir olacak. Bir de ben demeyeceğiz, biz demeyeceğiz, siz diyeceğiz. Ben yok, sen yok, siz var. Bunu yaparsak belediyecilikte şehircilikte de daha başka üst lige katılmış olacağız biz fazla konuşmayan iş yapan insanlarız, bizi izlemeye devam edin.” diye konuştu.

“GAGA GÖLÜNE BİR SÜRE SONRA BİR DAHA BAKIN”
Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mehmet Hilmi Güler’e ziyaret sırasında Fatsa Gaga Gölünün çerçeveli büyük bir fotoğrafını hediye etti. Güler bu hediyeyi takdim alırken, “Ben böyle bir armağan ile karşılaşacağımı bilmiyordum ama bu fotoğrafa iyi bakın, bundan bir süre sonra tekrar bakın. Bu belge olsun, ben de Muharrem Başkan da bunu imzalıyoruz. Bu aynı zamanda bizim senedimiz olsun.” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.