FATSA’MIZ İÇİN MUHTARLARIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞIYOR BİRLİKTE GÖREV YAPIYORUZ
19.10.2018

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Fatsa Belediyemiz tarafından tüm mahalle muhtarları onuruna yemek düzenlendi.
Fatsa Belediyemiz Spor Kompleksinde düzenlenen yemeğe Kaymakam Mehmet Yapıcı, Cumhuriyet Başsavcısı Selametin Bayçelebi, Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Halit Gülten, İlçe Emniyet Müdürü Tolga Sipahi, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

“SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Yenilen yemeğin ardından ilk konuşmayı yapan Fatsa Muhtarlar Derneği Başkanı Naci Kızılkaya, “Sayın Kaymakamımıza Sayın Belediye Başkanımıza ve çok değerli misafirlerimize bizlere göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. 19 Ekim gününü bizlere Muhtarlar Günü olarak kutlamamıza vesile olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bütün muhtarlarım adına teşekkür ediyorum. Önümüzde bir yerel seçim var. Bu seçimde aramızda aday olmayacak veya aday olup da kaybeden arkadaşlarımız olacak. Bir dahaki muhtarlar gününde beraber olmayabiliriz. Biz Fatsa Muhtarlar Derneği olarak hiç bir muhtar arkadaşımızın kalbini kırmadık bundan sonra da kırmayacağız. Bundan sonra da hep muhtarlarımızın yanında olacağız. Her şey Fatsa için.” dedi.

“MUHTARLARIMIZ SAYESİNDE İŞİMİZ KOLAYLAŞIYOR”
Yemekte son konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe ise muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutlayarak, “Ben 14 yıldır aktif belediyecilik yapıyorum bunun son 6 ayında belediye başkanı olarak devam ediyorum. Bizim eskiden 13 mahallemiz vardı şimdi 89 tane mahallemiz var. 13 mahallemize daha kolay hizmet yapıyorduk. Şimdi 89 mahallemiz olsa da muhtarlarımız sayesinde işimiz kolaylaşıyor. Muhtarlarımıza bu süreçte bizlere yardımcı oldukları için sıkıntıları bizlere aktardıkları için çok teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerinde tüm muhtarlarımıza başarılar diliyorum. Biz Fatsa’mız için birlikte çalışıyor birlikte görev yapıyoruz. Bundan sonra her şey daha güzel olacak. Katılımlarından dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.