“FATSA’DA YAPACAK ÇOK GÜZEL İŞLERİMİZ VAR”
26.06.2019

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR.HİLMİ GÜLER;
“FATSA’DA YAPACAK ÇOK GÜZEL İŞLERİMİZ VAR”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler Fatsa ilçemizde incelemelerde bulundu. Fatsa ilçesine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Adem Atik ile birlikte gelen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Ak Parti İlçe Başkanı İsa Yüksel ile ilk olarak Kadınlar Plajı ve halkın genel olarak kullandığı belediye plajına giderek incelemelerde bulundu.
Başkan Güler daha sonra sırasıyla Evkaf mahallesi eski çöp alanı, Dolunay mahallesinde bulunan Çerkezler Tepesi’ne giderek incelemelerde bulundu. İnceleme yapılan her yerde Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar yapılması planlanan çalışmaları proje üzerinde Başkan Güler’e anlattı ve birlikte fikir alış verişinde bulundular.

“BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”
Yapılan gezi ve incelemeler sonrası bir değerlendirmede bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler, “Fatsa’ya inceleme gezisi yaptık Çerkezler Tepesine çok güzel bir seyir terası yapmak istiyoruz Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar bey Çerkezler Tepesi için çok güzel proje hazırlatmış Çerkezler Tepesini Büyükşehir olarak nasıl destekleyeceğimizi burada neler yapabileceğimizi yerinde görerek incelemek istedik. Evkaf mahallesinde eski çöp alanı olan 200 dönüm muhteşem bir alan var Karadeniz bölgemizde böyle düz ve güzel bir yerin olması mümkün değil burada da neler yapabileceğimizi hem halka sorarak hem de kendimiz proje üzerinde inceleme yaptık yine Büyükşehir Belediyemize ait Kadınlar Plajı var, burayı Orbel çalıştırıyor. Yine uzun bir sahil var, burayla ilgili de çalışmalarımız olacak. Önemli bir konu da Ordu Büyükşehir Belediyemizin en büyük birimi olan OSKİ Genel Müdürlük binasının Fatsa’ya taşınabilmesi için alternatif yapılar için istişarede bulunduk. Velhasıl Fatsa’da yapacak çok güzel şeylerimiz var Fatsa daha güzel olacak bizi izlemeye devam edin.” dedi.

“PROJELERİ YERİNDE ETÜD ETTİK”
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’da yaptığı açıklamada, “Görevden değil, gönülden diyerek hemşerilerimiz için çıktığımız hizmet yolunda, Fatsa’mıza dair hayallerimizin somut adımlarını atmaya başladık. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ile birlikte hazırladığımız projelerimizi yerinde inceleyerek yapılması gerekenleri etüt ettik. Yapılacak olan hizmetler Fatsa’mıza şimdiden hayırlı olsun.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.