FATSA’DA TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 168. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI
10.04.2013

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 168. yıldönümü, 10 Nisan Polis Haftası kutlamaları Fatsa’da Atatürk anıtına çelenk bırakma töreni ve İlçe Emniyet Müdürlüğünün Hizmet Binası Bahçesinde misafirlere ikramda bulunulmasıyla devam etti.

Törene Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve birçok siyasi ilçe teşkilatı başkanları ve yöneticileri katıldı. Polisleri özel günlerinde aileleri ve yakınları da yalnız bırakmayarak tören alanını doldurdu. Şehitlerin anısına saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Fatsa İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Arslan anıt alanına çelenk bıraktı.

Fatsa Emniyet Müdürü Hüseyin Arslan ülkenin milli birlik ve bütünlüğün korunmasında halkın huzur, güvenliğinin sağlanmasında önemli görevler üstlenen Türk polis teşkilatının 168. kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Program sonrasında Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve beraberindekiler İlçe Emniyet Müdürlüğünün Ek Hizmet Binasını gezdiler. Program daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü Bahçesinde misafirlere ikramda bulunulmasıyla son buldu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.