FATSA’DA TİYATRO OYNAMAK İSTİYORUZ
13.11.2013

1990’lı yılların vazgeçilmez dizi filmi olan “Bizimkiler” dizinin en renkli karakterlerden biri olan ve sürekli pencereden " Benim adım Cemil" diye bağıran Uğurtan Sayıner Fatsa Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.
14 yıl, kesintisiz olarak Türk televizyonlarında yayınlanmış, birkaç istisna dışında, yayınlandığı günlerin hep birincisi olmuş, izleyicinin en beğendiği, en çok ve en uzun süreyle izlediği dizi olma rekorunu elinde tutan Bizimkiler dizisinin en renkli karakterlerden olan Uğurtan Sayıner Fatsa Belediyesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette Fatsa’da tiyatro oynamayı istediklerini ancak bunun zamana bağlı olduğunu belirterek, “Şuanda ön görüşmeler için buradayız. Aralık ayı içerisinde bu yörede olacağız. Bu sürede belki bir gün de Fatsa’da oluruz. Oyunumuz bir kabare oyunu, adı “Oğlum Bak Git” 9 tane skeçten oluşuyor. Kara mizah, siyasi bir içeriği yok. Güldürücü ve düşündürücü bir oyun. İnsanların çok beğendiği bir oyun çünkü bu güne kadar sahnelediğimiz yerlerde çok olumlu tepkiler aldık” dedi.

“ÖLENE KADAR TİYATRO SAHNESİNDE OLACAĞIM”
Kendine çok iyi baktığını alkol ve sigara kullanmadığını ifade eden Uğurtan Sayıner, “Dizideki alkol olayım rol icabıydı. Tiyatro yapmak isteyenlere aman kendinize başka bir iş bulun diyorum ama bu işe devam edenleri de alkışlıyorum. Allah onlara kuvvet versin. Ben tiyatro yapmaktan hiç pişman olmadım. Ben iktisatçıyım ama tiyatro her zaman iktisattan üstünde oldu. Ben ölene kadar da tiyatroculuğu bırakmayı düşünmüyorum” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.