FATSA’DA İŞ YERLERİ AÇILMAYA DEVAM EDİYOR
02.04.2012

Fatsa'da yaklaşık 5 ay önce hizmete giren "Tuğba Moda Evi Gelinlik" sokak defilesi ile resmi açılışını gerçekleştirdi.

Yağmurlu havaya rağmen gerçekleştirilen sokak defilesi büyük ilgi görürken defile öncesi Tuğba Moda Evi sahibi Fatma Yümlü bir konuşma yaptı. Her genç kızın hayalinde bir beyaz gelinlik giymek olduğunu belirten Yümlü; "Ben evlendiğim zaman istediğim bir gelinlik giyemedim. O zaman maddi durum nedeniyle çevrem nasıl olsa bir gecelik diye istediğim bir gelinlik yerine bir tanıdığımızın gelinliğini giydirdiler. Ama ben birkaç yıl sonra kendi istediğim tarzda bir gelinlik aldım ve dolabıma astım. Bunun acısını her zaman yaşıyorum ama genç kızlarımız için en güzel gelinlikleri yeni iş yerime getirdim” dedi.

Defile İlgiyle İzlendi
Tuğba Moda Evi yeni açtığı iş yeri için abiye, gelinlik, damatlık, nişanlık, kınalık kaftan ürünlerini Samsun’dan gelen mankenlerin gerçekleştirdiği defile ile tanıttı. Fatsa’da ilk defa gerçekleşen sokak defilesine yağmura rağmen çok sayıda Fatsa halkı izledi. Defile sonrası iş yerinin açılış kurdelesi Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Davut Erişmiş tarafından kesildi.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan açılışta yaptığı konuşmada, “Hava muhalefetine rağmen böyle güzel bir açılışa eşlik ettiniz ve iş yeri sahiplerini yalnız bırakmadınız. Yağmurlu hava nedeniyle mankenler biraz stres yaşadılar ama bu güzelliği yaşayınca streslerini unuttular. Ben şahsım ve Fatsa halkı adına Tuğba Moda Evi’ne hayırlı bol kazançlar diliyorum” dedi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.