FATSA’DA HİZMETLER HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR
14.11.2018

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Fatsa ilçemizi ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Fatsa’da hizmetlerin hız kesmeden sürdürüldüğüne dikkat çeken Başkan Tekintaş, “Elimiz her an Fatsa ilçemizin üzerinde. Birlikte el ele vererek önemli yatırımları hayata geçiriyoruz” dedi.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ziyaretlerine Spor Kompleksi’nde muhtarlarla kahvaltı yaparak başladı. Daha sonra sırasıyla Fatsa Kaymakamlığı, AK Parti İlçe Teşkilatı, Büyük Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden Tekintaş buranın ardından Fatsa limanında da incelemelerde bulundu. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ilk günün son durağı olan Fatsa Belediyemizi ziyaret etmeden önce Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe ile kısa bir esnaf ziyaretinde bulundu. Başkan Tekintaş Fatsa Belediyemiz’de meclis üyeleri ve birim müdürleri toplantı yaptıktan sonra ilk günün ziyaretini tamamladı.

“ELİMİZ HER ZAMAN FATSA İLÇEMİZİN ÜZERİNDE”

Başkan Engin Tekintaş’ın ilçe ziyaretlerindeki son durağı Fatsa oldu. İlçede çeşitli temaslarda bulunan Başkan Tekintaş, “Muhtarlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, sanayicilerimiz ve esnafımızla bir araya geldik. Bu çerçeve içerisinde değerlendirmelerimizi yaptık, eksiklerimizi belirledik ve yapılacak olanların planlamasını yaptık. Organize Sanayi’den Küçük Sanayi Site’sine kadar tüm çalışmaların nasıl yürütüldüğünü yerinde gördük. Şehir merkezindeki çalışmalarımız da devam ediyor. Cumhuriyet Meydanı ile ilgili projelerimiz var. İnşallah en kısa sürede bu çalışmaları tamamlayarak milletimizin hizmetine açacağız. Meydandaki kavşağı yeniden şekillendirilirken, sahildeki düzenlemelerimiz de devam ediyor. Elimiz her an Fatsa ilçemizin üzerinde. Birlikte el ele vererek önemli yatırımları hayata geçiriyoruz.19 ilçe ve Büyükşehir olmak üzere Ak Parti’li 20 belediye ile hizmet ettiğimiz bu ilin daha güçlü, güzel ve özel hizmetlere kavuşması için inşallah 31 Martta da milletimizin desteğini bekliyoruz. Fatsa ilçemiz bize çok güzel bir enerji veriyor. İnşallah aynı enerjiyi 31 Mart günü de görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

BAŞKAN AKTEPE:
“KATKILARINDAN DOLAYI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe ise “Büyükşehir Belediye Başkanımızı Fatsa ilçemizde ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Fatsa’da yapacağımız yatırımları, devam eden işleri, bitmiş yatırımları kendisi ile istişare ettik. Muhtarlarımızla, ilçe teşkilatımızla ve belediye meclis üyelerimizle bir araya geldik. Kendisine ilçemize geldiği ve bizlerle birlikte olduğu için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.