FATSA YAPTIĞIMIZ HİZMETLERLE CAZİBE MERKEZİ OLDU
02.03.2014

Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan Dolunay mahallesinde bulunan Zümrüt Evler Sitesini ziyaret etti.
Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a Belediye Başkan Yardımcımız Bülent Yücetepe, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili eşlik etti.
Başkanımız Anlayan burada yaptığı konuşmada ustalık döneminde bir 5 yıl daha hizmete talip olduklarını belirterek, “Bu manada hem kendimiz için hem de Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Enver Yılmaz içinde sizlerden destek istiyoruz. 30 Mart yerel seçimlerinden sonra hem Ordu Büyükşehir Belediyesi hem de Fatsa Belediyesi olarak iki tane belediye şehrimize hizmet verecek. O sebeple bir takım oyunu oynamak bu takımı bölmemek parçalamamak için biz biriz beraberiz diyerek Büyükşehir'e de kendi adımıza destek istiyoruz. İnşallah Fatsa Belediye Başkanlığı ile Ordu Büyükşehir Belediyesi bir olduğunda belediyemiz sorumluluk alanındaki hizmetler Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çok daha fazla şekilde yapılacak. Fatsa çok çabuk büyüyor, müthiş bir şekilde göç alıyor. Türkiye ortalamasının üzerinde bir nüfus artışı yaşıyoruz. Tabelalardaki rakamlar halkımızı yanıltmasın. Tabelalardaki rakam ikametgâhını şehrimizde tutanların rakamıdır. Oysa bu şehirde yaşayanların sayısı çok daha fazladır. Fatsa’da ikamet eden insan sayısı en az 100 bin. Fazla bir yere bakmaya gerek yok şu yaşadığımız mahalleye baksak son 5 yılda olan gelişmeyi gözünüzde bir canlandırırsanız bu nüfus artışının farkına varırsınız. Bunun sebebi şehrimizin fiziki alt yapısının her geçen gün gelişmesi, bu şehrin eğitim ve sağlık yatırımlarının her geçen gün gelişmesi, sosyal kültürel hayatın gelişmesi ilçemizi cazibe merkezi yapıyor. Arka ilçelerimizden birçok insan bu nedenle Fatsa’mızda yaşamayı tercih ediyor. Bizlerde belediye olarak bu işin en önemli aktörlerinden biri olduğumuza inanıyoruz” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.