FATSA TİCARET BORSASI’NDAN BAŞKAN ANLAYAN’A NEZAKET ZİYARETİ
28.05.2013

Fatsa Ticaret Borsası Başkanı Ali Feyzi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’a makamında iadeyi ziyarette bulundular.

Başkan Anlayan’a iadeyi ziyaret için geldiklerini ifade eden Fatsa Ticaret Borsası Başkanı Ali Feyzi; “ Başkanımıza bundan sonraki görevlerinde başarılar diliyoruz. Bundan sonra Allah nasip ederse Fatsa Ticaret Borsası ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlar ve Başkanımız Hüseyin Anlayan ile birlikte Fatsa’nın menfaatleri doğrultusunda birlikte çalışacağımızı da kendisine belirtmeye geldim” dedi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Fatsa Ticaret Borsası Başkanı Ali Feyzi ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Başkan Anlayan; “Bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Ortak paydamız Fatsa hepimiz Fatsa’ya hizmet edebilmek adına bu görevlere talip oluyoruz ve bu görevleri icra ediyoruz. Fatsa Belediye Başkanı olarak Ticaret Odamızla birlikte uyumlu bir şekilde Fatsa’nın ihtiyacı olan bütün hizmetlerde ortak hareket edeceğiz ve ortak çalışacağız. Ben bir defa daha başkanıma ve bütün ekibine kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Allah hayırlı etsin, Allah mahcup etmesin” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.