FATSA STANDINA YOĞUN İLGİ
05.03.2013

Ankara da bu yıl 3.düzenlenen Ordu tanıtım günlerinde Fatsa Belediyesine yoğun ilgi vardı.

Fatsa Belediyesi bu yıl stantta özellikle geçen ay hizmete giren Spor kompleksini tanıttı. Ankara'daki bir çok Fatsalı Spor Kompleksini yakından tanıma imkânı buldu. Stant içersi; Kompleksin bölümleriyle görsel olarak hazırlandı. Vatandaşlar tek tek resimleri inceleyerek ve broşürler alarak Kompleks hakkında gerekli bilgileri de almış oldular.

Fatsa Belediyesi standına ev sahipliği yapan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, bir çok bürokratı da stantta ağırladı. Başta İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin Bey başta olmak üzere, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, AK Parti Ordu Milletvekilleri İhsan Şener, Mustafa Hamarat, AK Parti İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz, İdris Uçma, Yalova Milletvekili Temel Coşkun, diğer illerden gelen milletvekilleri de Fatsa Standına uğramadan geçmediler. Ayrıca İller Bankası genel Müdür Yardımcısı Mehmet Dizdar`da Fatsa standında oturarak, hemşehrileriyle hasret giderdi.

Kompleksin yanı sıra, hizmette olan Kültür Sarayı, Elekçi Park Kafeterya ve Huzurevi de hem görsel hem de maketlerle tanıtıldı. 4 gün süren tanıtım günlerinde stantta ayrıca Gurbetçi hemşerilere Fındık ve Çay ikramı da yapıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.