FATSA ŞEHİR İÇERİSİNE YENİ BİR GİRİŞ KAZANDIRILIYOR
27.11.2013

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Hükümet Konağı önünden Hacı Hulusibaba Caddesine yeni bir yol açtıklarını bu yol sayesinde şehre yeni bir giriş kazandırıldığını söyledi.
Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Hükümet Konağı önünden Hacı Hulusibaba Caddesine ulaşım sağlayacak otoparkın içerisinden geçen yerde alt yapı çalışmalarını sürdürüyor.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan yeni yol açılan yerde yaptığı incelemenin ardından bir açıklama yaptı.
Başkanımız Anlayan Hükümet Konağı’nın önünden Hacı Hulusibaba Camisi'nin oraya, Hacı Hulisibaba Caddesine ve oradan da Orta Büyük Camiine devam edecek Fatsa’nın en büyük bulvarlarından birini açtıklarını belirterek, “Daha önce Hacı Hulusibaba Camisinin önünde mülkiyetten istimlak yaparak yıkımlar gerçekleştirmiştik. Buranın da Fatsa’nın yeni bir girişi olacağını ifade etmiştik, işte bu çalışmalar Hükümet Konağı’nın önünden başladı. Hükümet Konağı’nın önündeki yol kısmının asfaltı da döküldü ve tamamlandı şimdi otoparktan da Hacı Hulusi Baba Caddesi’ne kadar yapılacak yolun alt yapısını hazırlıyoruz. Şu anda yağmur suyu hattını döşüyoruz, inşallah bununla beraber üzeri asfaltlanarak 14.5 metre genişliğinde çift gelişli gidişli bir bulvar oluyor. Dolayısıyla bu şehrin ana girişi sadece Cumhuriyet meydanı olmayacak bundan sonra. Hükümet Konağı’nın önünde meydanla beraber bu bulvarla şehre de yeni bir giriş kazandırıyoruz, yeni bir güzellik kazandırıyoruz Fatsa’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.