FATSA PROTOKOLÜ HEM BAYRAMLAŞTI HEM DE HASTALARI ZİYARET ETTİ
15.10.2013

Fatsa Protokolü Kurban bayramında bayramlaşma törenini Belediye Kültür Sarayı’nda geçirdi ve buradaki bayramlaşmanın ardından Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastalar ziyaret edildi.
Kültür Sarayı Havuz başında gerçekleşen bayramlaşma törenine Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, Garnizon Komutanı Salih Gödek, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Bnb. Halit Gülten, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Cibelik, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Baş, Cem Evi Derneği Başkanı İhsan kartal, MHP İlçe Başkanı Şakir Cemal Uygun, Demokrat Parti İlçe Başkanı Burak Eroğlu ve daire amirleri katıldı.
Belediye Kültür Sarayı’ndaki bayramlaşma töreninin ardından protokol mensupları Fatsa Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ettiler. Bayramlaşma töreni Hastane Kafeteryasında gerçekleşen ikram ile sona erdi.

“İSLAM ALEMİNE HAYIRLI OLSUN”
Protokol mensupları hastaneden ayrılmadan önce Kurban Bayramı ile ilgili mesajlar verdiler.
İlk açıklamayı yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Tedavi gören hastalarımız var, onları ziyaret ettik ve bayramlarını tebrik ettik. Bu vesile ile bir defa daha bütün vatandaşlarımızın Mübarek Kurban bayramlarını tebrik ederim. Hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
Kaymakam Bekir Atmaca ise, “Birlik ve beraberliğimizin nişanı olan bir Kurban bayramında daha bir araya geldik. Devlet Hastanemizde Kurban Bayramı olmasına rağmen sağlık sorunları edeniyle tedavi gören hastalarımız var. Protokol üyeleri arkadaşlarımızla beraber hastalarımız ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi sunduk. Ben bu vesile ile mübarek kurban bayramımızın tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ülkemizin birlik ve beraberliğine vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.