FATSA ÖZEL SANAYİ SİTESİ GENEL KURUL TOPLATISI YAPILDI
06.05.2013

Fatsa Özel Sanayi Sitesi 30. Olağan Genel Kurulu, Özel Sanayi Sitesi lokalinde gerçekleşti. Genel kurula Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, 23.Dönem Ak Parti Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, Fatsa İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Arslan, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, Oda Başkanları ve çok sayıda sanayi sitesi üyelerinin katılımıyla yapıldı.

Genel kurul, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından 2012 yılı faaliyet raporu okunup ve kabul edilmesiyle başladı.
Özel Sanayi Sitesi Başkanı Yusuf Kaynar, “Bizlere vermiş olduğunuz yetkiyi sizlere yararlı bir hizmet vermek için kullandım. Yapmış olduğumuz hizmetlerden inşallah muvaffak olmuşsunuzdur. Özel sanayi sitesi 30. olağan genel kurul toplantımızda bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Özel sanayi sitemizin iki büyük derdi vardır. Bunlar, her yağmur sonrasında taşan menfezler kapaklarının kapalı olmasından dolayı bu su bizleri olumsuz yönde etkiliyor. İkinci olarak özel sanayi sitemizin her geçen gün artan camii sıkıntısıdır” dedi. Kaynar, konuşmasının ardından Fatsa Belediye başkanı Hüseyin Anlayan’a ve AK Parti 23.dönem Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz’a plaket verdi.
Özel sanayi sitesinin sorunları dinleyen Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan konuşmasında, “Özel sanayi sitesinin olağan genel kuruluna tüm arkadaşlara katılımlarından dolayı teşekkür eder ve hayırlı olmasını diliyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ihtiyaç duyulan hizmetlere devam edeceğiz. Fatsa’nın tüm mevkisinde oluşan sorunlara çözüm bulduğumuz gibi burada olan sıkıntıları da çözeceğiz. Burada sizlere iki müjde vereceğim; ilk olarak toptancılar sitesi ve ikinci olarak da galericiler sitesi sizlere komşu olacaklar. Fatsa’nın mahrum olan iki yerinden birincisi mandıra çöplüğü ikincisi ise yeni adıyla özel sanayi sitesidir. Mandıranın çöp sorununu kazıyoruz ve özel sanayimizde parlayan yıldız konumuna getireceğiz. Son olarak da özel sanayi sitesine camii ihtiyacı hâsıl olduğundan buraya güzel ve yakışır bir camii yapacağız” dedi.
Ardından bir konuşma yapan AK Parti 23.Dönem Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz, “Sizler bu memleketin ahileri, emekçileri ve akil insanlarısınız. Sizler sadece kendinize değil, başkalarına da kazandırdığınız gibi ülke ekonomisine de can veriyorsunuz. Ülkemizin birliğine ve dirliğine katkı sağlıyorsunuz. AK Parti bugün 10’uncu yılındaysa bu sizlerin sayesindedir. Ülkemiz Ak Parti iktidarda değilken çok büyük eksiklik ve badireler geçiriyordu. Ve bizler bugünümüze baktığımızda yapılan hizmetlerin karşılığında milletimizin teveccühünü kazandık. Ekonomik gelişmemiz uzak doğu ülkelerini değil dünya ülkelerini kıskandıracak bir seviyeye gelmiştir. Ülkemizin gelişmesi ve büyümesi hepimizin görevidir” dedi.
Konuşmaların ardından özel sanayi sitesi üyesi işyeri sahiplerine tapuları verildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.