FATSA MUHTARLAR DERNEĞİNDE SEÇİM HEYECANI YAŞANDI
07.05.2012

Fatsa Muhtarlar Derneği’nin 11.Genel Kurulunda 3 adayın yarıştığı seçimde 45 oyla en fazla oyu alan Nazım Asrak yeniden başkanlığı kazandı.

Fatsa Muhtarlar Derneği’nin 11.Genel Kurulu Fatsa Belediyesi Kültür Sarayında gerçekleşirken genel kurula Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Atıf Yüksel ve Yaşar Ateşli, Ordu Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Akdeniz, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Arslan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Genel Kurulun Divan Başkanlığı’nı Ordu Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Akdeniz yaptı. Genel kurulda Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Atıf Yüksel ve AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen konuşma yaptılar. Her üç konuşmacı da muhtarlarla birlikte uyum içerisinde çalışmaya gayret gösterdiklerini muhtarların köylerinde ve mahallelerinde tüm sorunlara vakıf oldukları söyleyerek sorunların çözümü noktasında da birlikte gayret gösterdiklerini ifade ettiler.

Genel kurul sonrası yapılan seçimde 98 muhtar oy kullandı. Kullanılan oylara göre Nazım Asrak 45 oyla Fatsa Muhtarlar Derneği’nin yeni başkanı olurken, diğer adaylar Naci Kızılkaya 35, Atıf Katar ise 17 oy aldı. Seçimde 1 oy ise geçersiz sayıldı.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.