FATSA KURBAN BAYRAMINA HAZIRLANIYOR
17.08.2018

Fatsa Belediyemiz tarafından Kurban Bayramı nedeniyle trafiğe kapalı yayalaştırılmış cadde ve kaldırımlarda yıkama çalışması yapıyor.

Fatsa şehir merkezinde Mustafa Kemal Paşa mahallesi, Ahmet Cevat Güvenkaya Caddesi, Reşadiye Caddelerinde trafiğe kapalı yayalaştırılmış caddelerde, kaldırımlarda ve cami önlerinde gece boyunca yıkama çalışması yapan ekipler şehri bayrama hazırlıyor.

Fatsa şehir merkezi alt yapı ve üst yapı çalışmalarının büyük ölçüde tamamlanmasıyla birlikte eski daha güzel bir görünüme kavuştu. Gerek Kurban Bayramı gerekse de fındık için uzak yerlerden gelen vatandaşların yapılan çalışmalardan memnun oldukları gözleniyor. Şehir merkezinde yapılan yıkama çalışmasının diğer caddelerde de devam ettiği ifade edildi.

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe geçtiğimiz hafta içeresinde ve daha öncesinde üst üste sel afeti yaşandığını ve şehir merkezinde caddelerde yağmur sularıyla birlikte çamur geldiğinden kirlilik oluşması nedeniyle yıkama çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyledi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.