FATSA KENT BAYRAMLAŞMASINA YOĞUN KATILIM
04.06.2019

Fatsa ilçemizde Ramazan Bayramı nedeniyle Kültür Sarayında Kent Bayramlaşması gerçekleşti.
Kent Bayramlaşmasına Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, İlçe Emniyet Müdürü Tolga Sipahi, Garnizon Komutanı Jandarma Yarbay Halit Gülten, Ak Parti İlçe Başkanı İsa Yüksel, MHP İlçe Başkanı Murat Kaçak, CHP İlçe Başkanı Murat İnanlı, Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Koçan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

“HERKESE AĞIZ TADINDA BİR BAYRAM DİLİYORUM”
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Kent Bayramlaşması programının sonunda yaptığı açıklamada, “Öncelikle tüm hemşerilerimizin mübarek Ramazan bayramlarını tebrik ediyorum ağız tadında sevdikleriyle beraber güzel bir bayram geçirmelerini diliyorum Ramazan ayı boyunca Ramazan ayının maneviyatını uygun çok güzel etkinliklerle vatandaşlarımızı buluşturduk. Yüce Yaradanımıza şükürler olsun ki bizleri bayram gününe ulaştırdı. Kent Bayramlaşması adıyla düzenlediğimiz bayramlaşma törenimize yoğun bir katılım oldu, bu da bizleri memnun etti. İnşallah Ramazan ayından sonra da hemşerilerimizle farklı etkinlikler adı altında bir araya geleceğiz. Ramazan bayramı vesilesiyle ilimize il dışından gelen misafirlerimize de hoş geldiniz diyor hayırlı bayramlar diliyorum. dedi.

“UYARILAR ETKİLİ OLUYOR”
Bayram sonrası ikamet ettikleri illere gidecek olanlara da hayırlı yolcuklar temenni eden Başkan Kibar, “Bizler için en büyük bayram ilimize gelen misafirlerimizin yine sağlıklı sıhhatli bir şekilde kazasız belasız geri dönmeleri olacaktır. İlçemizde gerek emniyet gerekse jandarma ekiplerimiz belediyemizle koordineli bir şekilde uyarılarda bulunarak bugünlere ulaştık inşallah bunu bayram tatilinde de aynı hassasiyetle devam ettirip sonuca bağlayacağız inşallah.” diye konuştu.
Başkan Kibar Kültür Sarayı’ndan ayrılmadan önce Ramazan ayı boyunca gece yarısına kadar özverili bir şekilde görev yapan Kültür Sarayı personeline de teşekkür etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.