FATSA KADINLAR PLAJINDA GERİ SAYIM BAŞLADI
06.08.2015

Fatsa ilçemizde Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Kadınlar Plajında artık geri sayım başladı, plajın 10 gün içerisinde hizmete girmesi bekleniyor. Yaklaşık 1.5 ay önce başlayan çalışmalar kapsamında Kadınlar Plajının yapımı hız kesmeden devam ediyor. Belediye Plajının bitişiğinde yapılan Kadınlar Plajında soyunma kabinleri ve duş yerleri yapıldı. Çalışmalar kapsamında plaja 8 adet kulübe yapıldı. Bu kulübeler soyunma kabini, duş ve tuvalet hizmetlerinde kullanılacak.
Devam eden çalışmalar ile ilgili bilgi veren müteahhit firma yetkilisi, “Kadınlar Plajında artık sona geldik sayılır. Çalışmalarımız 1.5 aydır devam ediyor. Plaja 8 tane kulübe inşa ettik. Bu kulübeler soyunma odası, tuvalet ve duş hizmetlerinde kullanılacak. Şu anda çevre düzenleme çalışmalarını da tamamlamak üzereyiz. 10 gün sonra plajı Ordu Büyükşehir Belediyesine teslim edeceğiz” dedi.

“PLAJININ FAALİYETE GEÇMESİYLE BAYANLAR OLARAK RAHAT BİR ŞEKİLDE DENİZE GİRMENİN TADINI ÇIKARACAĞIZ”
Plajın son şeklini görünce sabırsızlandıklarını belirten bayanlar ise, “Ordu Büyükşehir Belediyesine böyle güzel bir çalışmaya imza attığı için teşekkür ederiz. Fatsa’dan Kadınlar Plajının olmayışı büyük bir eksiklikti. Bu anlamda heyecanlı olduğumuz için çalışmaların bir an önce bitmesini istiyoruz. Yaz sezonu geçmeden denizin ve plajının tadını çıkarmak hepimize çok iyi gelecek. Kadınlar Plajının faaliyete geçmesiyle bayanlar artık rahat bir şekilde denize girmenin tadını çıkarır. Belki bu yapılan plajda birçok kadın ilk kez denizle buluşacak. Güzel bir hizmet olduğunu düşünüyoruz.” diye konuştular.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.