FATSA İLE DAHA FAZLA İŞBİRLİĞİMİZ VAR
09.01.2014

Yaklaşık 3 ay önce İşkur Ordu Şube Müdürlüğü’ne atanan İsa Kaymak Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Bülent Yücetepe’ye nezaket ziyaretinde bulundu.
İşkur Ordu Şube Müdürü İsa Kaymak’a Şube Müdürü Recep Özcan, İş Meslek Danışmanları Metehan Kondak ve Rafia Gül Akçadağ’da eşlik ettiler. Burada bir açıklama yapan İşkur Ordu Şube Müdürü İsa Kaymak resmi kurumları ziyaret ederek işbirliğini artırmayı hedeflediklerini belirterek,” Özellikle Fatsa’da yoğun olan iş potansiyelini diğer ilçelerimize de yaymayı hedefliyoruz” dedi

“İŞKUR’UN HİZMETLERİNİ ANLATIYORUZ”

Burada bir açıklama yapan İşkur Ordu Şube Müdürü İsa Kaymak Kurban bayramı sonrası Ordu’ya İşkur İl Müdürü olarak atandığını belirterek, “O süreçten bugüne kadar en çok geldiğim, iş gereği geldiğim yer Fatsa. Hem Organize Sanayi Bölgesi olması hasebiyle hem de bizimle işbirliği yapan kurum ve kuruluşların burada yoğun olması hasebiyle Fatsa'ya daha çok gidip geliyoruz. Fatsa’da Ticaret ve Sanayi Odası ile çalışmalarımız var, belediyemizin çalışmalarını takip ediyoruz. Bu anlamda işbirliğini artırmak, bu bölgede daha yoğun bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürmek, faaliyetlerimizi Ordu’nun tüm ilçelerine yaymak için çalışmalar yapıyoruz. Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakıfları ile işbirliğimiz var. Yani İşkur'un hizmetlerini vatandaşa esnafa iş arayanlara geniş bir şekilde anlatmak istiyoruz. Bunun içinde gittiğimiz yerlerde mutlaka belediye başkanlarını, Kaymakamlığı, diğer resmi kurumlarımızı ve sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret etmeye çalışıyoruz. Tabi ki belediyemizle ilerleyen zamanlarda daha yoğun bir faaliyet içerisinde olacağız” dedi.

“İŞKUR İLE İŞBİRLİĞİNİN MEYVELERİNİ ALACAĞIZ”
Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe ise yaptığı açıklamada nezaket ziyaretlerinden dolayı İşkur İl Müdürü İsa Kaymak ve ekibine teşekkür ederek, “Sayın Müdürümüze yeni görevinin Fatsa’mıza, Ordu’muza hayırlı olmasını diliyorum. Biz zaten Fatsa olarak İşkur ile yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızla, Kaymakamlığımız ile yoğun çalışmalarımız oluyor. İnşallah bu işbirliği daha da artar. İşkur İl Müdürümüzü ve ekibine Fatsa’mıza bundan sonra daha çok yoracağız ve bunun meyvesini de alacağız inşallah. Ben tekrar yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.