FATSA İLÇEMİZ EMSALLERİ ARASINDA DİĞER İLÇLERDEN ÖNE ÇIKIYOR
27.03.2014

Ak parti 23.Dönem Milletvekili Eyüp Fatsa, Fatsa Belediye başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye başkan Adayı Hüseyin Anlayan ile birlikte Fatsa’daki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiler.

Eski Milletvekili Fatsa ve belediye başkanımız Hüseyin Anlayan ilk ziyareti Fatsa Ticaret Borası’na ve ardından sırayla Ticaret ve sanayi Odası, Esnaf Kredi ve kefalet Kooperatifi, Fatsa Madeni Eşyalar Odası, Giyim Eşyaları Odası Gıda Maddeleri ve Ziraat Odası’nı ziyaret ettiler.
Ziyaretlerde ilk açıklamayı yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan kendilerini ağırlayan STK temsilcileri ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Hepimizin ortak gündemi siyaset ve belediye seçimleri. Bu seçimlerin çok önemli olduğunu daha önceden ifade etmiştik. Arkadaşlarımızın bize olan muhabbetinden ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çünkü bu süreçte bir çok şeyi kendileri ile paylaştık. Sonuçta hepimizin yaşadığı şehre ortak bir amaçla yola çıkıyoruz. İnşallah neticesinin de iyi olacağına inanıyorum. Hepimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

“FATSA’DA PARTİMİZE VE BAŞKANIMIZA KARŞI BÜYÜK BİR TEVECCÜHÜN OLDUĞUNU GÖRDÜM”
Ak Parti 23. Dönem Milletvekili Eyüp Fatsa ise yaptığı açıklamada, Hüseyin Anlayan ile eskilere kadar dayanan bir yol arkadaşlığı ve kardeşlik hukuku olduğunu ifade ederek, “arkadaşlar önemli bir mücadele veriyorlar. Ben de onlara bir manevi destek veriyorum. Bu şehre karşı hepimizin sorumluluğu vardır. 11 yılda gerek merkezi Hükümet gerekse de yerel belediye imkanları ile Fatsa’ya yapılan hizmet ve yatırımlar emsalleri arasında Fatsa’yı öne çıkarmıştır. Şehirlerde her zaman yeni ihtiyaçlar ortaya çıkar. Hüseyin Anlayan arkadaşımız Fatsalılardan bu anlamda bir kere daha yetki istenmektedir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır derler. Hüseyin Anlayan’ın geçmiş hizmetleri yeni projelerine kefildir. Fatsa’da bugün partimize ve başkanımıza karşı büyük bir teveccühün olduğunu gördüm. İnşallah biz yanılmamış oluruz. Hizmetler kesilmeden artarak devam eder.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.