FATSA İHL TATBİKAT CAMİİNE İLK HARÇ
02.07.2012

Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi Cami Yaptırma Derneği tarafından yapımına başlanan bin 300 kişilik Tatbikat Caminin temeline ilk harç düzenlenen törenle döküldü.
Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi Tatbikat Camiinin temel atma törenine AK Parti 23.Dönem Milletvekili Eyüp Fatsa, Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Belediye Başkan Vekili Muharrem Aktepe ve Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, Mahalli İdareler İl Müdürü Yusuf Karataş, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Atıf Yüksel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla Yiğit, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, İlçe Müftüsü Şenel Yılmaz, HAS Parti İlçe Başkanı Muharrem Okyay Sarıhan ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.
Temel töreni Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunlarından Mustafa Yavaş’ın kuran okuması ile başladı. Daha sonra Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Yüksel Acar bir konuşma yaptı. Okul Müdürü Yüksel Acar’ın konuşmasının ardından İlçe Müftüsü Şenel Yılmaz bir dua yaptı. Daha sonra da protokol üyeleri beton harç makinesinin butonuna birlikte basarak cami inşaatına ilk harç döküldü.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.