FATSA GÜNEŞ 43.YAŞINDA
25.02.2013

Fatsa ilçesinde yayın yapan Güneş Gazetesi 43.kuruluş yıl dönümünü kutluyor.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Güneş Gazetesini ziyaret etti. Anlayan, Feridun Beyin nezdinde Güneş Gazetesinde çalışan tüm arkadaşlarımıza bu zor ve meşakkatli meslekte sonsuz başarılar diliyorum dedi.

Anlayan, Güneş Gazetesi yaptığı objektif haberlerle, gündemi yakından takip ediyor. Yayın ilkeleri çok güzel. Bende her hafta beğeniyle bu gazeteyi okuyorum dedi. Anlayan, Gazete sahibi Ferudun Cumhur Altuntaş´la yaklaşık 1 saat sohbet etti, çay içti.

Yapılan bazı önemli çalışmaları paylaşan Anlayan, yeni projeler hakkında da, Altuntaş´a bilgiler verdi. Anlayan´ın ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu belirten Gazete sahibi Ferudun Cumhur Altuntaş, Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. En önemlisi de en son yaptığı Spor Kompleksi içinde; ayrıca teşekkür ediyorum. Bölgemizde bir ilk ve harika bir proje oldu. Bu projeyle gerçekten bir Fatsa´lı olarak gurur duyuyorum. Yeni yapacağı bazı projeleri de öğrendim. Fatsa marka şehir olacaktır. Yapılan ve yeni yapılacak çalışmalar bunun en büyük göstergesi dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.