FATSA GÜCÜ SOFTBOL TAKIMINDAN BAŞKANIMIZ AKTEPE’YE NEZAKET ZİYARETİ
27.06.2018

Grup lideri olarak Osmaniye’de yapılacak olan final müsabakalarına katılmaya hak kazanan Fatsa Gücü Softbol takımı Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ye nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarete Fatsa Gücü Softbol takımı antrenörü Muharrem Kaval sporcular Nurgül Çamaş, Gizem Nur Çamaş, Seren Gül, Merve Nur Ertepe, Emine Duygu Özger, Yaren Özdeniz, Edanur Beyazıt, Merve Dinç, Ayşegül Dinç, Fatma Begüm Güngör, Beyhan Uygun, ve Aleyna Kılıçkaya katıldılar. Fatsa Gücü Softbol takımı Antrenörü Muharrem Kaval bu yıl yaptıkları maçlarda gurup lideri olduklarını Osmaniye’de yapılacak olan final müsabakalarına katılmaya hak kazandıklarını belirterek, “Biz bu anlamda sporda başarıya önem veren Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ye hem yeni görevinde hayırlı olsun demek hem de branşımızla ilgili bilgi vermek amacıyla kendisini ziyaret ettik. Bizleri kabul ettiği için teşekkür ediyoruz ve Osmaniye’de yapılacak olan final müsabakalarında ilçemizin adına yakışır bir müsabaka sergileyip inşallah şampiyon olarak Fatsa’ya döneceğiz” dedi.

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe ise başarılarından dolayı Fatsa Gücü Softbol takımını tebrik ederek, “Biz onların başarısı için kendilerine desteğimiz tamdır. İnşallah Osmaniye’de şampiyon olup dönerler. Ben kendilerine başarılar diliyorum” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.