FATSA DÜĞÜN SARAYI AÇILDI
14.04.2008

Yılmaz-Hasan-Hüseyin Gezer tarafından Fatsa ilçesinde yapılan Fatsa Düğün sarayının açılışı yoğun bir kalabalık eşliğinde yapıldı.

Açılış kurdelesini Ak parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Fatsa Kaymakamı M. Selman Yurdaer, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan birlikte kestiler.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Garajlar yanında açılan Fatsa düğün sarayında yaklaşık 500 kişi ağırlanabiliyor. İşyeri sahiplerinden Hasan Gezer, yaptığı açıklamada Fatsa Düğün Sarayı İlçemize hayırlı olsun açılışımızı onurlandıran herkese çok teşekkür ediyoruz. Fatsa`da Düğün sarayına yıllardır ihtiyaç duyulduğunu gözlemledik ve vatandaşlardan yoğun talep geldiği için bu sektöre de yöneldik. Düğün sarayımızda düğünün yanı sıra, Nişan, Sünnet ve Özel toplantılar da yapıla biliyor. Çok modern bir salon yaptık ses ve ışık sistemimiz son model olarak yapıldı. Salonumuza tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz.

Ayrıca önemli bir not olarak ta şunu belirteyim, 2. kez evlenenlerden salon ücreti almıyoruz açıklamasını yaptılar. Bu espriden sonra açılışa katılanlar kahkahalara boğuldular.

Bizlerde Fatsa Belediyesi olarak Fatsa Düğün Sarayının ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.