FATSA BİZİM ÇOK ÖNEMLİ İLÇEMİZ
20.05.2014

Ak Parti 23.ncü dönem Milletvekili Ayhan Yılmaz Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Eski Milletvekili Yılmaz’ı belediye binası önünde Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Erişmiş, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen ve bazı partililer karşıladı. Ziyarette ilk açıklamayı yapan Ak Parti 23.ncü Dönem Milletvekili Ayhan Yılmaz Başkan Hüseyin Anlayan’a bir kez daha hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Allah utandırmasın. Fatsa bizim çok önemli ilçemiz, arkasında çok büyük bir ilçeler gurubu var. Siz bizim her zaman örnek belediye başkanımız oldunuz, ustalık döneminde sizden beklentiler daha da fazla olacak. Bugüne kadar hem partimizi hem de size oy veren insanları mahcum etmediniz. İnşallah bundan sonraki süreçte de böyle devam eder.

“SİSTEM OTURDUKTAN SONRA HİZMETLER BAŞLAYACAK”
Nezaket ziyaretlerinden dolayı Ak Parti 23.ncü dönem Milletvekili Ayhan Yılmaz’a teşekkür eden Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’da yaptığı konuşmada, “İyi bir seçim yaptık, gerçekten Ordu’nun her tarafında bir defa daha güven tazeleyerek halkımız bizlere olan güvenini ve sevgisini gösterdi. Bizlerde mahcup olmamak için daha fazla çalışacağız. Biz bunun sevincinden daha çok vermiş olduğu ağır sorumluluğu farkındayız. Bu sorumlulukla çalışacağız, elbette ki yeni bir dönem yeni bir sistem yerleştirmesi var. Bu anlamda yeni bir süreç geçecektir. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’ın Başkanlığında bu süreci en iyi şekilde hayata geçirmeye çalışıyoruz çünkü vatandaşımız bizden hizmet bekliyor ama vatandaşımızla bu süreci paylaşmak durumundayız. İnşallah geçiş dönemini iyi bir şekilde organize edip taşlar yerine iyi bir şekilde oturduktan sonra hizmetlerde başlayacak. Ben inanıyorum ki Fatsa’mızda Ordu’muzda bunun sonunda büyükşehir nimetlerinden en iyi şekilde istifade edecektir, bizlerde üstümüze ne düşüyorsa onu yapmaya yapmak için buradayız.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.