Fatsa Belediyespor’un Dayanışma Gecesine Büyük İlgi
26.05.201028-30 Mayıs tarihinde Ankara’da 3.lige yüksel terfi maçları için yarı final ve final maçı oynayacak olan Fatsa Belediyespor’un dün gece gerçekleştirdiği dayanışma gecesine Fatsalılar büyük ilgi gösterdi.


Önemli maçlar öncesinde hem maddi hem de manevi açıdan büyük moral motivasyonuna ihtiyacı olan sarı lacivertli ekip geceye katılımın oldukça yoğun olması nedeniyle büyük moral kazandı Dolunay Otel’de düzenlenen dayanışma gecesine AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmailÇağlayan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, çok sayıda Fatsa halkı ve futbolcular ile teknik heyet katıldı.
Gecenin açılış konuşmasını Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çağlayan yaptı. Çağlayan Fatsa Belediyespor’u camia olarak 3.lige yükselmeye inanmış bir ekip ruhu olarak gördüğünü söyledi. Daha sonra konuşan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise, “Heyecanlarının her geçen gün katkat artığını ifade ederek, “Fatsa Belediyespor’un 3.Lige çıkması için ne gerekiyorsa yapıyoruz ve bundan sonra da yapacağı” diye konuştu. Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer’ de konuşmasında yeni bestelenen Fatsaspor marşının her şeyi anlattığını söyledi. Gecede son konuşmayı yapan AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa’da, Ankara’daki maçlarda her dakika Fatsa Belediyespor’un yanında olacağını vurguladı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.