FATSA BELEDİYESPOR’DAN KAYMAKAM YAPICI’YA ZİYARET
16.10.2018

Fatsa Belediye Başkan yardımcımız ve Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanımız İbrahim Eroğlu, Kaymakam Mehmet Yapıcı’yı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyeti ifade eden Fatsa İlçe Kaymakamı Mehmet Yapıcı, "Öncelikle bu nazik ziyaretlerden dolayı Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Eroğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum. Bu yıl Fatsa Belediyespor Kulübü’nün emin ellerde olduğunu düşünüyorum. Takımımız gerçekten çok iyi ve bundan sonra ki alacağı başarılı sonuçlarla daha da iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Bu sene rahatım, çünkü Fatsa Belediyespor’un başarılı olacağına inanıyorum. Allah yollarını açık etsin. Yeni yönetim ve oyuncularla daha güçlenen takımımız ligde adından söz ettiren bir kulüp olacaktır. Her zaman yanınızdayım ve olmaya da hep devam edeceğim” dedi.

Belediye başkan yardımcımız İbrahim Eroğlu ise, “Güzel temennileriniz bizleri mutlu etti. Yeni oluşan ekibimizle elimizi taşın altına koyduk ve ilçemizin büyük markası olan takımımızı daha iyi yerlere getirmek için bütün çabamızla çalışıyoruz. Kombine kartlarımıza büyük ilgi var ve satışlarımız halen devam ediyor. Maddi desteğe ihtiyacımız var ve bunu tüm Fatsa ile başarabileceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ve Kaymakam Mehmet Yapıcı’ya 52 numaralı Fatsa Belediyespor formasının hediye edilmesi ile son buldu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.